Messan Group : Kalite Ve Güvenin Adresi...

trarenru

YURTDIŞI LOJİSTİK HİZMETİ

Messan Loji̇sti̇k Teksti̇l San. ve Ti̇c. Ltd. Şti̇.

irmamız Şazibey Mah. 64014 Nolu Sokak No: 4/2  Onikişubat / KAHRAMANMARAŞ’da 2013 yılında Mesut KAYKULU tarafından Messan Lojistik Tekstil San. ve Ltd. Şti kurulmuş, Uluslararası nakliyat ve Lojistik hizmetleri için gerekli yatırımları tamamlayarak faaliyetlerine başlamıştır.

Müşterilerimizin her türlü taşımacılık talebine uygun çözümü sunma ilkesini benimsemiştir. Araç ve Tren filosunu günün ihtiyaçlarına gör yenilemiş ve hizmete sunmuştur.

Araç parkurumuz 30 adet Euro IV & V yeşil motor çekici ile beraber 45 adet treyler’den oluşmaktadır.

Bu alanda, deneyimli ve uzman kadromuzla parsiyel ve kopmle yüklerinizin güvenli ve zamanında teslimatına öz mal filomuzla hizmet bütünlüğümüz içerisinde gerçekleştiriyoruz.

YURT DIŞI LOJİSTİK

Messan Lojistik olarak, Avrupa, Orta Doğu, C.I.S. ülkeleriyle yapılan ticarette sahip olduğumuz özmal araçlarımız ve güçlü iş ortaklarımız ile komple ve parsiyel operasyonlar gerçekleştiriyoruz.

MessanLojistik Uluslararası Taşımacılık Birimimiz, yurt dışında yerleşik kendi ofislerimiz ve geniş acente ağımız ile komple ve parsiyel bazda tüm taşımaları 7/24 ulaşılabilirlik çerçevesinde organize ediyor.