Messan Group : Kalite Ve Güvenin Adresi...

trarenru

YURTİÇİ LOJİSTİK HİZMETİ

Messan Loji̇sti̇k Teksti̇l San. ve Ti̇c. Ltd. Şti̇.

Firmamız Şazibey Mah. 64014 Nolu Sokak No: 4/2  Onikişubat / KAHRAMANMARAŞ’da 2013 yılında Mesut KAYKULU tarafından Messan Lojistik Tekstil San. ve Ltd. Şti kurulmuş, Uluslararası nakliyat ve Lojistik hizmetleri için gerekli yatırımları tamamlayarak faaliyetlerine başlamıştır.

Müşterilerimizin her türlü taşımacılık talebine uygun çözümü sunma ilkesini benimsemiştir. Araç ve Tren filosunu günün ihtiyaçlarına gör yenilemiş ve hizmete sunmuştur.

Araç parkurumuz 30 adet Euro IV & V yeşil motor çekici ile beraber 45 adet treyler’den oluşmaktadır.

Bu alanda, deneyimli ve uzman kadromuzla parsiyel ve kopmle yüklerinizin güvenli ve zamanında teslimatına öz mal filomuzla hizmet bütünlüğümüz içerisinde gerçekleştiriyoruz.

YURTİÇİ LOJİSTİK HİZMETİ

Lojistik sektöründe, sürekli gelişen ve değişen dinamikler doğrultusunda hizmetlerimizde fark yaratma amacıyla çalışan Messan Lojistik; teknolojiyi kayından takip etmesi ve insan kaynağını doğru kullanımıyla lojistik sektöründe isminden söz ettirmeye başladı.

Firma merkezi Kahramanmaraş’ta bulunan Messan Lojistik, sektöründeki deneyimi ve güçlü uzman ekibiyle, tüm lojistik çözümlerin yeni bir yapılandırmayla aynı çatı altında toplanması felsefesi ile kuruldu.